Beata Śniechowska wygrała "MasterChefa". 28-latkę pamiętamy z nieprzyjemnej wymiany zdań z mamą

alex
01.12.2013 21:03
A A A Drukuj
Tym razem obyło się bez wpadki - w końcu przy pierwszej odsłonie show na oficjalnej stronie programu, na kilka godzin przed finałem umieszczono informację o zwyciężczyni. Teraz musieliśmy wytrwać do końca. Druga edycja programu i po raz drugi triumfuje kobieta. Po Basi Ritz tytuł "MasterChefa" zdobyła Beata Śniechowska.

TVN/ x-news

Pokonała 13 konkurentów i zdobyła czek na 100 tysięcy złotych oraz kontrakt na autorską książkę kucharską. W ścisłym pojedynku o zwycięstwo walczyły 3 kobiety: Beata Śniechowska, Diana Volokhova i Maria Ożga. To był "babski finał" - konkretnie określiła to w poprzednim odcinku Maria Ożga.

100 tysięcy złotych, kontrakt na wydanie własnej książki kucharskiej, tytuł MasterChefa zdobywa... Beata - uroczyście ogłosiła Magda Gessler.
Jestem MasterChefem - mogę to powiedzieć z pełną świadomością, z pełną radością. To niesamowite. To jest na razie początek, nowa przygoda, wszystko przede mną. Świat kuchni się otwiera - powiedziała szczęśliwa i oszołomiona laureatka programu.

Decyzja jury pokryła się z głosami czytelników portalu Plotek.pl, którzy również obstawiali zwycięstwo Beaty Śniechowskiej.

Beata ŚniechowskaScreen Plotek.pl

Zobacz więcej na temat:

Komentarze (5)
Zaloguj się
 • avatar
 • avatar

  Oceniono 15 razy 11

  Trzymałam kciuki za Marię, ale Beata zasłużyła na ten tytuł. Praktycznie to każda z finalistek zasłużyła ;)
  I może po tej wygranie, jej mama będzie całkiem inaczej na nią patrzeć i bardziej w nią wierzyć oraz wspierać... w każdym razie Beata udowodniła jej, że potrafi :)

 • avatar
 • avatar

  Oceniono 1 raz 1

  Gratuluje wygranej. To jest dowód na talent i ciężką prace. Beata poniekąd nie miała wiary w siebie, co piętnowało zachowanie matki. Powinna wspierac swoje dziecko i podjęte przez nią decyzje ale tym, że wygrala nabierze pewności siebie i nie musi sobie i nikomu nic udowadniac. Bardzo dobrze, że odnalazła pasję i może się nią zajmowac zawodowo. Wiadomo,że jak ktoś nie lubi swojej pracy to jest nieszczęśliwy. Życzę jej powodzenia w przyszłości :)

 • avatar

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX