Kotek radzi

Czego nie lubią faceci?

14.05.2012 17:30
A A A Drukuj
zdenerwowany chłopak

zdenerwowany chłopak (fot. Shutterstock)

Na szczęście żyjemy w czasach równouprawnienia i wolno nam praktycznie wszystko to, co chłopakom. I bardzo dobrze - tak powinno być! To jednak nie znaczy, że stałyśmy się z tego powodu mniej kobiece. I tak chyba chce nas widzieć mniej atrakcyjna część ludzkości...

Kotek zrobił dla Was szybką sondę - wypytał chłopaków, czego najbardziej nie lubią u dziewczyn. Oto, jakie odpowiedzi padały najczęściej:

"Kiedy dziewczyny opowiadają sprośne dowcipy". Co nie przeszkadza im opowiadać je i śmiać się z nich w męskim gronie. Kiedy taki dowcip opowiada dziewczyna - nie bardzo wiedzą, jak zareagować.

"Zbyt długich paznokci/tipsów". Ta odpowiedź pojawiała się zadziwiająco często. Paznokcie muszą być zadbane, mogą być ładnie pomalowane, ale za długie się nie podobają i już.

"Kiedy dziewczyny wymagają wyznań i deklaracji uczuciowych w towarzystwie kumpli". Zbytnie okazywanie uczuć też raczej nie przejdzie - choć oczywiście są wyjątki - aczkolwiek nieliczne!

"Nieustannego gadania". Wiadomo, że kobieta rozmawiać po prostu musi. Pogawędki, pogaduszki, ploteczki, zwierzenia - jak można bez tego żyć? Niestety - chcesz dobrze wypaść na randce? Nie trajkocz bez przerwy o koleżankach, rodzince, o sobie - daj mu dojść do słowa i naucz się słuchać. Faceci (czasem;)) także mają ciekawe rzeczy do powiedzenia.

"Zbyt mocnego makijażu" - to ich po prostu onieśmiela. Jeśli poprawianie urody - to tylko dyskretne.

"Braku swobody i ciągłej kontroli", "Kiedy dziewczyna wciąż na mnie wisi". Nie pytaj więc wciąż gdzie on był, kiedy się z nim nie widziałaś, z kim rozmawiał przez telefon i dlaczego znowu musi się spotkać z kumplami. Każdy potrzebuje trochę swobody Pamiętajcie o powiedzeniu "zagłaskać kotka na śmierć" - brr...

"Jeśli dziewczyna na siłę chce mnie zmienić" - to racja - uwierz, taka sztuka raczej się nie uda. Jeśli facet pod wieloma względami Ci nie odpowiada - szukaj dalej, zamiast na siłę dopasowywać go do Twoich wyobrażeń.

"Kiedy ona ciągnie mnie na zakupy. Stoję potem przed przymierzalnią i muszę odpowiadać setki razy na pytanie czy nie wyglądam grubo? A potem ona i tak kupuje coś zupełnie innego" - Czy trzeba to komentować? Ta odpowiedź pojawiała się naprawdę często! Oszczędź więc mu tej męczarni i na zakupy wyciągnij przyjaciółkę, siostrę lub mamę.

"Gdy ona na pierwszej randce musi przedstawić mnie całej rodzince, bratu, ciotce, psu, kotu i rybkom w akwarium". Najpierw musicie poznać się dobrze nawzajem, dopiero później przyjdzie czas na resztę prezentacji.

Twoim zdaniem, czego chłopcy najbardziej nie lubią w dziewczynach?

Zobacz także:

Licealiści przerobili "Władcę Pierścieni" na maturalny hit!

16-latka chciała mieć samochód. Rodzice powiedzieli, żeby zrobiła go sobie sama i...

Nastolatkowie sterroryzowali McDonald's [WIDEO]

Zobacz więcej na temat:

Komentarze (69)
Zaloguj się
 • avatar

  Oceniono 58 razy 58

  Niby wolą skromne - a w mojej szkole lecą tylko na takie w za dużym push up-ie i w sztucznych rzęsach.
  Wg tego artykułu spełniam wszystkie kryteria, tylko gdzie szukać tego księcia z bajki ...

 • avatar
 • avatar
 • avatar
 • avatar

  Oceniono 34 razy 34

  O! Ja wiem, ja wiem!
  Faceci nie lubią kiedy dziewczyna jest inteligentna i ma coś do powiedzenia. Jeśli czytasz, uważają Cię za kujona, choć sami seriami oglądają programy naukowe. Przy jedzeniu masz się nie odzywać, aby mogli wpieprzać zawartość talerza bez akompaniamentu twojego głosu.
  Co ich kręci? Osoby, a konkretnie pewna osoba, która ma alergię na książki, przy stole się nie odzywa, nie obchodzą ją jej koleżanki, tylko lata za chłopakami. Śpiąca z chłopakami na obozach, przytulająca się do gościa, który ma dziewczynę. I przede wszystkim - imponująca im swoimi umiejętnościami sportowymi. Jeżeli nie umiesz grać w piłkę nożną....wielkie oburzenie!!! Do jasnej cholery, przeciętna dziewczyna nie gra w futbol! Tenis, ręczna i siatka - to moja bajka.
  Sorry. Jak myślę o zeszłorocznych koloniach, to wypełnia mnie pełna frustracja. Tam to dopiero były egzemplarze.
  Ale tak już poważnie odnosząc się do artykułu Kotka, to raczej pełna zgoda. Choć nie znam się specjalnie na chłopakach, bo skupiam się na nauce i sporcie, to wydaje mi się, że takich cech nie lubi właśnie przeciętny chłopak.

 • avatar
 • avatar
 • avatar

  Oceniono 24 razy 24

  a tam takie gadanie.. "wolimy skromne".. a właśnie że nie. bo wolicie te, które ślinią się do każdego chłopaka, chodzą w wielkich dekoltach i z tapetą na twarzy. -.-

 • avatar

  Oceniono 23 razy 23

  Może dlatego chłopcy lecą na dziewczyny sztuczne i wypindrzone bo jak to podkreśla nasza pani od wosu "Chłopcy lubią dziewczyny łatwe, ale na żony wybierają sobie te porządne". Może coś w tym jest, bo w tym wieku myśla raczej o tym, zeby sie zabawić, jak trochę dojrzeją i wydorośleją na pewno bd cieszyły się większym powodzeniem ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX