News

Shakira ma nowego chłopaka?

17.03.2011
A A A Drukuj
Shakira

Shakira (juanma/mat.prasowe)

Shakira rozwiodła się ze swoim wieloletnim partnerem stosunkowo niedawno, a media donoszą, że już spotyka się z kimś innym! Ile w tym prawdy?

Od rozwodu wokalistki, który miał miejsce w styczniu, minęło niewiele czasu. Jak się jednak okazuje, piosenkarka nie rozpacza po tym rozstaniu. Paparazzi przyłapali ją niedawno na pocałunkach z pewnym przystojnym piłkarzem!

Kim jest ten szczęśliwy wybranek? To gwiazda futbolu - członek klubu FC Barcelona, Gerard Pique. Para próbowała zdementować doniesienia mediów, jednak fani wokalistki zaczynają się poważnie zastanawiać nad prawdziwością tych plotek. Shakira śpiewała kiedyś, że "hips don't lie" (biodra nie kłamią). Usta chyba tym bardziej... ;)

Co sądzicie o tych doniesieniach?

Zobacz więcej na temat:

Komentarze (149)
Zaloguj się
 • avatar
 • avatar

  Oceniono 3 razy 3

  kotku masz opóźniony refleks, to bylo juz powiedziane bardzo bardzo bardzo dawno : p i sam Pique potwierdzil tą wiadomosć : p btw . Pikusiu : uznaje to za zdrade ! XDD

 • avatar

  Oceniono 3 razy 3

  kurde. kichać na shakirę!
  Pique złamał mi serce! już go nie kocham
  i te plotki są prawdziwe. na urodzinach messiego się całowali, są nawet zdjęcia. Kotek ma opóźniony refleks.

 • avatar

  Oceniono 2 razy 2

  Po pierwsze KOT JEST JAK ZWYKLE NIEDOINFORMOWANY -.- Shak i Antonio nie byli małżeństwem, więc nie było też "rozwodu"...
  Po drugie ode mnie dowiecie się więcej niż od kotka xd Rozeszli się po 11 latach związku. Najwidoczniej nie było im pisane przeznaczenie. 11 stycznia wydali oświadczenie, że mimo iż nie są już ze sobą, póki co dalej będą razem pracować.
  Co prawda Gerard jest młodszy od Shaki, ale wiek to żadna przeszkoda, jeśli są szczęśliwi...

  To teraz moje zdanie: Kiedy się dowiedziałam byłam w szoku. Było mi szkoda Shaki, bo wiem, że bardzo chciała zostać mamą :/ No cóż, mam nadzieję, że ułoży sobie życie z kimś innym. Co do Gerarda to nie mam nic przeciwko niemu. Taka obojętność...

 • avatar

  Oceniono 2 razy 2

  od dawna było widać, że Pikacz z Shakirą kręci. i to, moi kochani, niestety nie żadne plotki, tylko realny stan rzeczy. oj, Gerciu..

 • avatar
 • avatar
 • avatar
 • avatar

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX