News

Załoga G - super gra na horyzoncie

10.08.2009
A A A Drukuj

screen z gry

Premiera filmu Załoga G już w ten piątek! Za tydzień na sklepowe półki trafi gra o tym samym tytule!

 

Gra "Załoga G" powstała na podstawie filmu Jerry'ego Bruckheimera (zobaczycie go już 14. sierpnia) i właściwie niczym się od tej produkcji nie różni. Przeniesiecie się do świata, który poznacie na ekranach kinach, weźmiecie udział w misjach, które będą Wam znane. Dodatkowo, część scen i niektóre elementy fabuły, będą wykraczać poza ramy filmu!

Premiera gry 21. sierpnia!

 

Zostań agentem specjalnym w wersji mini, uzbrój się w super gadżety i pokonaj dziwnych przeciwników! Wsłuchaj się w dialogi - dobra zabawa gwarantowana!

 

O czym jest gra?

 

"Załoga G" to platformowa gra akcji, w której bohaterami są specjalnie wytrenowane świnki morskie posługujące się sprzętem high-tech i wykazujące niesamowite zdolności pomagające w wypełnieniu niebezpiecznej i tajemniczej misji...Gracze sterują postacią Darwina - lidera Załogi G - oraz wszystko obserwującą muchą w postaci Komandosa Moocha. Darwin i Mooch wraz z resztą Załogi G walczą ze zbuntowaną armią sprzętów domowych kierowanych przez czarny charakter, którego celem jest opanowanie świata...

 

 

Kotek miał okazję zagrać w tę grę i musi Wam powiedzieć, że naprawdę wciąga! Doskonała grafika, misje i atakujące sprzęty ;) - wszystko to sprawia, że nie możemy oderwać się od komputera. Kotkowi spodobała się możliwość sprawienia, że czas płynie wolnej - wtedy możemy pokonać wszystkie przeszkody! Dodatkowo, gra zmusza nas do myślenia - nie chodzimy tu po prostu po piętrach, musimy wiedzieć, co kliknąć, aby otworzyć drzwi, jak wzbić się w powietrze, albo czym poskromić atakujący nas toster ;) Kotek gorąco poleca!

 

Gra zostanie wydana na PC, Playstation, Wii, XBOX oraz Nintendo. Wersje na PS3 i XBOX zawierają niepowtarzalne elementy 3D, aby je dostrzec dostaniesz w prezencie specjalne okulary :)

 

Jak Wam się podoba?

 

 

Zobacz więcej na temat:

  • 4
Komentarze (45)
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX