News

iCarly - premiera na Nickelodeon Polska

23.04.2009
A A A Drukuj
Miranda Cosgrove

Miranda Cosgrove (Miranda Cosgrove/ZUMA PRESS/Jeff Frank/Forum)

Hit iCarly i Miranda Cosgrove zadebiutują w polskiej telewizji już w najbliższą niedzielę!O czym jest serial?

 

Carly Shay to z pozoru zwykła amerykańska nastolatka. Aż do momentu, kiedy wraz z przyjaciółmi - Samanthą i Freddiem - tworzą własny, internetowy program "iCarly", który szybko przysparza im popularności. Celem przyświecającym Carly w całym przedsięwzięciu nie są sława ani pieniądze, a pozytywne wzorce i przesłanie, jakie niesie produkowany przez nią program.

 

Premiera w niedzielę, 26.kwietnia, o godz. 20:30


W rolę Carly wciela się Miranda Cosgrove. Widzowie Nicka znają ją z innego popularnego serialu - "Drake i Josh", gdzie gra Megan - młodszą siostrę chłopców. W tegorocznej edycji Nickelodeon Kids' Choice Awards "iCarly" wygrał w kategorii "Ulubiony program TV". Oprócz wschodzącej gwiazdy kina i sceny muzycznej, Mirandy Cosgrove, w serialu występują także, m.in.: Jennette McCurdy (Samantha "Sam" Puckett), Nathan Kress (Fredward "Freddie" Benson) oraz Jerry Trainor (Spencer Shay).

 

 

 


Jak głównej bohaterce udaje się realizować zamierzone cele i łączyć swoje nowe hobby ze szkołą i innymi obowiązkami, będzie można przekonać się w każdą niedzielę o godz. 20:30 na antenie Nickelodeon Polska.

 

mat.prasowe

 

Obejrzycie?

 

 

 

 

Zobacz więcej na temat:

  • 3
Komentarze (95)
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX