News

Stwórz własnego awatara!

04.09.2008
A A A Drukuj
I komentuj pod swoim nickiem! Sprawdź nowość na Kotku!

 

Często piszecie do Kotka, że ktoś podkradł Wam nick, że to nie Wy napisałyście jakąś bzdurę itp. Czas z tym skończyć. Od dzisiaj możecie założyć sobie na Kotku swój profil i będziecie miały pewność, że nikt nie będzie się pod Was podszywał. Dodatkowo możecie dodać awatar (zdjęcie), dzięki czemu wyróżnicie się na tle innych komentujących.

 

1) Najpierw trzeba założyć konto. Żeby to zrobić trzeba kliknąć w ten LINK i uzupełnić wszystkie niezbędne dane.

 

 

2) Po udanej rejestracji dostaniecie na swoją skrzynkę pocztową emaila. Trzeba go przeczytać i kliknąć w link aktywujący. Inaczej konto nie będzie działać.

 

3) Po aktywacji będziecie mogli zalogować się do naszego serwisu. Wystarczy kliknąć w górny prawy róg ekranu w link "Zaloguj się".

 

 

4) Po zalogowaniu się będziecie mieć możliwość obejrzenia swoich dotychczasowych komentarzy oraz dodania awatarka. Wystarczy kliknąć w link "Zmień awatara":)

 

 

5) Swojego awatara możecie dodać przesyłając zdjęcie, które znajduje się na Waszym dysku lub podając link do pliku, który znajduje się już w sieci.

 

 

6) Generator awatarów pozwala na kadrowanie obrazków. Wystarczy przeciągać za rogi kwadratu, żeby uzyskać pożądany efekt. Na przykład słodką mordkę kotka.

 

 

7) Na koniec wystarczy kliknąć "OK" i... gotowe! Możecie cieszyć się swoim nowym awatarkiem.

 

 

 

Zobacz więcej na temat:

Komentarze (60)
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX