News

Tola Szlagowska i Blog 27 w amerykańskim magazynie!

16.04.2008
A A A Drukuj
tola szlagowska, blog 27

tola szlagowska, blog 27 (tola szlagowska / magic records)

Można ich lubić albo nie znosić, ale przyznacie chyba, że mało która polska gwiazda jest w ogóle wymieniana przez poważany amerykański magazyn. Tola Szlagowska i Blog 27 dostali cztery na cztery gwiazdki od magazynu Blender za swój nowy klip. Zobaczcie kontrowersyjne uzasadnienie!

 

Dlaczego kontrowersyjne? Komentarz, jaki pojawił się na stronie magazynu Blender (KLIKNIJ TU), jest dość niejednoznaczny, ale w zasadzie można stwierdzić, że pozytywny, skoro klip "Cute (I'm not cute)" dostał aż cztery gwiazdki na cztery możliwe. Zaprzyjaźniona infomuzyka.pl twierdzi, że ironiczna opinia jest naśmiewaniem się z zespołu Blog 27.

 

Sami oceńcie, czy komentarz od Blendera jest pozytywny czy negatywny:

 

Polski zespół goth/skater/punk pop Blog 27 jest prawdopodobnie najbardziej progresywnym zespołem naszych czasów. Dowód? Nazywają się Blog 27 (czy to oznacza, ze już istnieje co najmniej 26 zespołów ?Blog" w Polsce?!) Ich pierwszy album nazywał się LOL. Jeśli nie stanowią najbardziej dokładnego odzwierciedlenia kultury nastolatków w 2008, to są najzabawniejszą parodią kultury nastolatków w 2008. Może są tym i tym. Ta piosenka oraz video, z najnowszego albumu Before I'll Die (!) jest popowym, pokoleniowym smaczkiem z A.D.H.D.. Jest to pop! Jest to pop-punk! Jest to hip-hop! To coś zawiera więcej zmian stylów niż ?Bohemian Rhaposdy" [Queen] w swoich rozwalających trzech minutach. quazi-angielskie słowa są legendarne w swoim ja-kontra-świat absurdzie: ?Just let me be myself, yeah! / You don't like me, I don't care! Take that, mom" [Po prostu pozwól mi być sobą, Yeh! / Nie podobam Ci się, mam to gdzieś!] Weź, mamo! (W dodatku, liderka jest podobizną Ashley Simpson, z epoki ?La La") Teraz, kiedy Ashley i Avril odcinaja się od swoich buntowniczych korzeni i staja sie bardziej glamour, bardzie niż kiedykolwiek potrzebny nam jest Blog 27. Ogłaszajcie wszyscy, Polską rewolucję popową!

 

 

Kotek nie ma zamiaru zajmować żadnego stanowiska w tej sprawie. Jak już wcześniej napisał, Tolę można lubić albo nie, ale trzeba przyznać, że jej widok w Blender robi wrażenie.

 

 

A oto klip, o który całe to zamieszanie:

 

 

 
 

Co sądzicie o całej sprawie? Blender zjechał Blog 27 czy wręcz przeciwnie - pochwalił?

 

Zobacz więcej na temat:

Komentarze (577)
Zaloguj się
 • avatar

  Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  dokaldnie jak to napisano w tym artykule. Mieli w nim na mysli ze tola jest beznadizjena. a i jesczze cos na forum o toli pisze kto chce i antyfani i fani ktorzy wyrazaja swoja opnie a jeszcze bardziej glupie dziesięciolatki wykrzykuja;KOCHAM CIE TOLA. to jest zalosne. tola jest beee

 • avatar

  Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 2

  Według mnie ta dziewczyna jest zwyczajnym pozerem^^ no ale cóż...teraz aby zrobić karierę trzeba albo iść do playboya, albo ubierać się i zachowywać tak, jak to właśnie Tola robi. Współczuję jej bratu, bo posiadając taką siostrę, jak Tola musi być mu czasami okropnie wstyd. Pozdrawiam :)

 • avatar
 • avatar

  Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 2

  teledysk zajebiaszczy;)
  muza też;*
  ODWALCIE SIĘ>>

 • avatar
 • avatar

  Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 1

  JAK JA JEJ NIENAWIDZE!!!!!!!!!!!!! Weszłam tu szukając Avril Lavigne!!! Tola jest bleeeeee!!!!!

 • avatar

  Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 1

  jak mozna porownywac ja do Avril Lavigne ?? zal :/

 • avatar
 • avatar

  Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 1

  tola to ja paulina twuj teledysk jest super tak ja sondze ma fajne teksty i zarombiste słowa oby tak dalej max dla ciebie tolu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX