News

Kinga umrze w "M jak miłość"?

27.02.2008
A A A Drukuj
Kasia Cichopek

Kasia Cichopek (Kasia Cichopek/kapif)

Oj niedobrze dzieje się na planie serialu "M jak miłość". Być może już wkrótce Piotrek Zduński (Marcin Mroczek) zostanie wdowcem. Dlaczego?

 

Jak donosi zaprzyjaźniony plotek.pl, Kinga Zduńska (Kasia Cichopek) prawdopodobnie umrze na jakąś straszną chorobę lub zginie w wypadku. Pytanie tylko, dlaczego niby scenarzyści serialu mieliby to robić? Otoż Kasia Cichopek ma zagrać w nowym serialu Polsatu, a jak wiadomo, władze i jednej i drugiej stacji nie za bardzo przychylnie patrzą na pracę w konkurencji.

 

Nowy serial nosi roboczy tytuł "Weterynarze" - nietrudno się domyślić, o czym będzie. Zdjęcia mają ruszyć lada chwila, ale Polsat nie chce jeszcze podawać informacji do wiadomości publicznej.

 

 

Dla Kasi Cichopek nowa rola na pewno będzie wyzwaniem, które chętnie podejmie. Ile można w końcu grać w jednym serialu? Z drugiej strony pożegnie z "M jak miłość" będzie trudne zarówno dla niej jak i dla widzów. Przecież ona gra w nim prawie od samego początku.

 

Kotek ciekawy jest Waszej opinii.

 

 

 

Zobacz więcej na temat:

 • 3
 • 4
Komentarze (8137)
Zaloguj się
 • avatar

  Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 14

  Witam moich fanów,tutaj Kasia.Właśnie serwowałam po internecie i znalazłam tą stronę,i od razu chcę wszystkim powiedzieć,że w najbliższym czasie nie mam zamiaru odchodzić z m jak miłość,są to błędne informacje,w które nie warto wierzyć.Zdradzę Wam tylko,że z serialu ma ktoś odejść,ale obiecuję,że nie będę to ja:)Do zobaczenia na ekranach telewizorów!

 • avatar

  Oceniono 21 razy 9

  chyba was popie...ło jak Kasia nie może umrzeć'bo już nie będzie tego samego serialu co jest teraz z nią to jest najlepsza aktorka w tym serialu nie róbcie tego powstrzymajcie ją niech zostanie!!!!!

 • avatar

  Gość: Gość

  Oceniono 31 razy 9

  To nie mozliwe Kasia musi zostac uwielbiam ja . Jesli chodzi o pieniadze to dajcie jej wiecej i bedzie ok . Najpierw Ania Mucha a teraz Kasia Nieeee!!!!!!!!!!!!

 • avatar
 • avatar

  Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 9

  Kinga musi zostac w filmie bo bez niej film bedzie bez sensu.

 • avatar

  Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 9

  KASIA JEST MOJA ULUBIONą POSTACIą NIE MOżE ODEJSC Z PROGRAMU

 • avatar

  Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 7

  wystarczy ze z Hanki zrobiliście alkoholiczkę co nie było wskazane psychologicznie ze wzgl. na Ulę, która miała takich rodziców, to jeszcze chcecie popełnc następny okropny błąd.Jeżeli ma odejść, to niech odejdzie od Piotra i wyjedzie za granicę, to bardziej naturalne rozwiązanie.Stracicie fanó, nikt Was nie będzie oglądał.

 • avatar

  Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 7

  Boże jak to możliwe? kinga nie może umrzeć bo dużo osób nie będzie chciało oglądać tego serialu...!!!!!!!!!!

 • avatar

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX