News

Stwórz własny fast food i nie zbankrutuj!

13.01.2008
A A A Drukuj

gra

Fajna gierka na niedzielne popołudnie!

 

Waszym zadaniem jest stworzenie własnej restastauracji, która oczywiście musi przynosić dochody! Musicie kupić krowy i zasadzić zboże, z których powstaną później kanapki. Uważajcie na licznik pieniędzy (lewy dolny róg), bo może się nagle okazać, że jesteście na minusie. ;)

 

Miłej zabawy i wysokich dochodów!

 

  

Zobacz więcej na temat:

Komentarze (83)
Zaloguj się
 • avatar

  Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  żeby krowy miały co jeść trzeba zrobić działkę ze zbożem. jeżeli nie zrobimy działki ze zbożem to krowy nie będą utuczone, nie będzie można zrobić hamburgerów, a krowy umrą. działek ze zbożem powinno być tyle samo do działek z krowami.
  jeśli krowa jest chora (ma zieloną głowę, a po jakimś czasie zostają po niej kości, które po jakimś czasie znikają) to trzeba na nią kliknąć i wyświetla się taki pistolet. trzeba kliknąć na ten pistolet i wtedy krowa zostaje zabita. w ten sposób można uniknąć epidemii.
  pamiętajcie, żeby doglądać tej restauracji bo niektórzy pracownicy plują do hamburgerów. należy wtedy kliknąć na owego pracownika i tam jest taki palec. klikamy na niego i jeżeli się uspokoi to nic z nim nie robimy, a jak splunie znowu to go zwalniamy.
  niestety nie wiem co zrobić, żeby krowy do tej maszyny dać. jak to obczaję to napiszę.
  aby dodać krowę (na działce z krowami) trzeba kliknąć na wybraną działkę i wybrać znaczek plus. można jednak dodać tylko wtedy gdy na działce są dwie krowy (jak dodamy trzecią to czwartej już się nie da).
  krowy nie zdychają ze starości.
  jeśli w tej "stajni" nie ma krów to trzeba poczekać aż te na działce dorosną.
  to odpowiedzi na wszystkie pytania, które znalazłam w komentarzach. życzę powodzenia w graniu!

 • avatar
 • avatar
 • avatar

  Gość: Gość

  0

  ja nie moge zamiast sie tak chwalic do ktorego roku Wy to nie doszliscie nie pozecie nam pomoc? ja ciagle bankrutuje chociaz kupuje od razu 4 dzialki ze zbozem i 4 dialki z krowami...

 • avatar

  Gość: Gość

  0

  Jak sie robi zeby ci co som dobrzy a puzniej zli zeby byli dobrzy?? na M

 • avatar

  Gość: Gość

  0

  Spoko gra a co trzeba zrobić z krowami bo nie mi umieraj:D:DKcmk;***

 • avatar
 • avatar
 • avatar

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX