News

NAGIE zdjęcia Demi Lovato wyciekły do sieci. Będzie skandal?

08.04.2014 16:00
A A A Drukuj
Demi Lovato

Demi Lovato (Twitter)

Po raz kolejny przykład młodej gwiazdy udowadnia, że wysyłanie komukolwiek swoich nagich zdjęć NIGDY nie kończy się dobrze.

Wczoraj w sieci pojawiła się NIESAMOWITA ilość nagich zdjęć młodej wokalistki. Nie ulega żadnej wątpliwości, że są one prawdziwe - poznać ją można chociażby po tatuażach. Demi Lovato pozuje nago przed lustrem albo w łóżku z Wilmerem Valderramą. Te ostatnie zdjęcia wysyłała podobno do jego byłej dziewczyny w ramach żartu. Jeśli chodzi o nagie "selfie", nie wiadomo, kto był ich adresatem... Demi i Wilmer w żaden sposób nie komentują tej sprawy.

Demi LovatoFot. AP

Kotek przez szacunek do Demi zdecydował nie publikować tych fotografii. Mimo to możecie je znaleźć na prawie wszystkich plotkarskich portalach w sieci. Warto więc o tym wspomnieć, aby pokazać, że wysyłanie swoich nagich zdjęć zdecydowanie nie jest dobrym pomysłem. Prawie zawsze wyciekną do internetu.

Spodziewaliście się tego po Demi?

xiu

Zobacz także

Zobacz więcej na temat:

Komentarze (19)
Zaloguj się
 • avatar
 • avatar

  Oceniono 24 razy 20

  Zwykła głupota. Przecież wiadomo, że nagie zdjęcia prędzej czy później wyciekną, a sławny człowiek powinien być jeszcze bardziej przeczulony na takie rzeczy niż normalna osoba...

 • avatar

  Oceniono 20 razy 12

  Ja widziałam te niby zdjęcia Demi.
  Na tych zdjęciach wgl nie jest ona.
  Prawdziwi fani to będą wiedzieć od razu przez tatuaże Demi których albo wgl na nich nie ma, albo są w złych miejscach.

 • avatar
 • avatar

  Oceniono 14 razy 8

  Ja sobie zadaję pytanie: po co W OGÓLE robić sobie takie zdjęcia? Tyle gwiazd z show-biznesu przekonało się już, jakie są tego opłakane skutki. A nikt nie uczy się na ich błędach. Albo one wszystkie muszą przez coś takiego przejść, albo one to robią specjalnie. Dla popularności i bycia "na językach". Choć tego bym się po Demi nie spodziewała.

 • avatar
 • avatar

  Oceniono 7 razy 5

  Nie rozśmieszajcie mnie! To nie Demi! Tatuaż z krzyżem jest na złej ręce i wogóle jakoś sztucznie wygląda na tych zdjęciach. Tak z innej beczki to Lovato ma sobowtóra więc to może być on.

 • avatar
 • avatar

  Oceniono 2 razy 2

  Nie wydaje mi się,żeby Demi była równie nierozsądna co inne gwiazdy,których zdjęcia "przez przypadek " trafiają do internetu. Poza tym na tych zdjęciach to na pewno nie jest Demi,widać po tatuażach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX