News

"Maciek Musiał NIE ŻYJE". Koszmarny żart. Mamy komentarz managementu aktora

09.11.2013 18:21
A A A Drukuj
Maciej Musiał

Maciej Musiał (Kwejk.pl/X-news)

Makabryczny żart.

Media zelektryzowała dziś rano wiadomość o śmierci idola nastolatek, Macieja Musiała z serialu "Rodzinka.pl". Informację tę podały nie tylko portale plotkarskie, lecz również najważniejsze serwisy informacyjne w kraju. Wiadomość pokazała się pasku informacyjnym stacji Polsat News, a TVN24 przekazało ją za pośrednictwem Twittera. Okazuje się jednak, że był to tylko wyjątkowo niesmaczny i chyba również niespecjalnie śmieszny żart.

Cała sytuacja jest absurdalna, a wszystkie podane informacje nieprawdziwe, łącznie z tą, że Maciek przemieszczał się dziś na trasie Warszawa - Łódź. Od rana jest bowiem na próbach do dzisiejszego odcinka "Voice of Poland". Jest cały i zdrowy - uspokaja Dominik Borkowicz, osoba z managementu aktora w rozmowie z Plotek.pl.

Maciej MusiałKwejk.pl

Co więcej, Borkowicz zdradza, że wciąż nie wiedzą, czy wpisy i grafiki Polsatu i TVN rzeczywiście były prawdziwe.

Wciąż weryfikujemy, czy te były rzeczywiście prawdziwe czy spreparowane na potrzeby newsa - powiedział w rozmowie z Plotek.pl.

Fani informację potraktowali bardzo poważnie. Byli przejęci, a na Facebooku aktora pojawiały się setki kondolencji. "Żart" dotarł także do rodziny Musiała.

Rodzina i przyjaciele byli bardzo poruszeni. Od rana dostaliśmy od nich setki telefonów i maili, byli bardzo zaniepokojeni - mówi nam inna osoba z managementu aktora.

Rzecznicy aktora zapewniają, że ma on się dobrze, co chyba jest w tej sytuacji najważniejsze. Nie wiedzą jeszcze, jakie aktor ma zamiar podjąć w tej sprawie kroki, ale obiecują, że niedługo poznamy oficjalne oświadczenie Musiała.

Maciej MusiałKapif

aga

Zobacz także

Zobacz więcej na temat:

  • 9
  • 4
Komentarze (20)
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX