News

Ma 14 lat, a śpiewa jak dojrzała kobieta. Zachwyciła jurorów "Mam talent"

28.09.2013 22:05
A A A Drukuj
Małgorzata Foremniak, Augustin Egurrola, Agnieszka Chylińska, Kinga Zdybel.

Małgorzata Foremniak, Augustin Egurrola, Agnieszka Chylińska, Kinga Zdybel. (KAPiF/X-news)

Za nami kolejny odcinek "Mam talent", a w nim nie zabrakło emocji i dużej dawki talentów. Swoim głosem jurorów zachwyciła 14-letnia Kinga Zdybel.

Choć ma dopiero 14 lat śpiewa jak dojrzała wokalistka. O kim mowa? O uczestniczce "Mam talent", Kindze Zdybel. Dziewczyna zachwyciła jurorów swoim wykonaniem piosenki "People Help the People".

Kinga ZdybelX-news

Jurorzy nie kryli zdziwienia, że z ust tak młodej dziewczyny wydobywały się tak świadomie i poważnie brzmiące dźwięki.

Spijałam z Twoich ust jak śpiewałaś. To jest niesamowite. Tutaj przychodzi bardzo dużo dziewczyn śpiewających starszych od Ciebie i nie mają tej dojrzałości jako wokalistki, tak nieprawdopodobnego ciepła w głosie i wrażliwości - zachwycała się Agnieszka Chylińska.

Agnieszka ChylińskaKAPiF

Wokalistka dodała także, że nie chciałaby, aby ktoś zmienił Kingę artystycznie oraz życzyła jej powodzenia w dalszej drodze muzycznej.

Ja bym bardzo chciała, żeby w Twoim życiu stało się coś pięknego artystycznie. Dzisiaj byłaś dla mnie numerem jeden! - tak Chylińska komplementowała występ młodej artystki.

Zachwytu nad Kingą nie kryła również Małgorzata Foremniak:

Kiedyś ktoś napisał, że leciał sobie anioł i na chwilę się zatrzymał, aby nabrać w płuca powietrza, i w tym właśnie miejscu narodził się Pavarotti. Taka kiedyś krążyła o tym historia. Myślę, że w Bajanach leciał kiedyś anioł i zatrzymał się by nabrać powietrza.

Małgorzata ForemniakKAPIF

Egurrola podsumował tylko wcześniejsze wypowiedzi koleżanek z jurorskiego stołu, mówiąc, że na takie momenty w tym programie czekają. Choreograf również był zachwycony występ 14-latki z Bajan. Oczywiście nastolatka przeszła do kolejnego etapu. Cały występ Kingi zobaczyć możecie na stronie "Mam talent". Jak myślicie, jest aż tak dobra?

Kris

Zobacz także

Zobacz więcej na temat:

Komentarze (13)
Zaloguj się
 • avatar

  Oceniono 23 razy 17

  Dziewczyna ma przepiękny głos - to prawda. Otwarłam buzie ze zdumienia, kiedy wydobyła z siebie pierwsze dźwięki.
  Jednak pomimo wokalu nie zdobyła mojej sympatii. Mam przemożne uczucie, że zachowuje się jak stara maleńka. Początkowo myślałam, że na scenę wyszła 20-latka.
  W dodatku to jej ciągłe mruganie w osobliwym, ''księżniczkowatym'' stylu. Mam na takie coś ogromne uczulenie, tak więc pomimo ogromnego talentu nie będę jej fanką w tym programie. Najbardziej zachwycił mnie duet tancerzy, którzy wykonali fantastyczny występ.

 • avatar
 • avatar

  Oceniono 6 razy 4

  Głos ma bardzo fajny i czysty - to prawda. Jednak ma ona tylko 14lat i z pewnością musi jeszcze poćwiczyć (przede wszystkim język angielski :D). Pojawiło się sporo błędów które były dość wyczuwalne więc na początek mogła by postawić na prostsze piosenki - może polskie? Ale trzeba przyznać że głos ma i zasłużyła na 3 razy TAK ;]
  ZAPRASZAM NA NOWE! xx be-yourself-story.blogspot.com/

 • avatar
 • avatar
 • avatar

  Oceniono 10 razy 0

  Po pierwsze - tak okropnie przekręciła tekst piosenki, że po prostu zgrzytałam zębami. Może dlatego, że po prostu bardzo lubię "People help the people" Birdy i mam bardzo wysokie oczekiwania, gdy ktoś próbuje ją zaśpiewać. Jednocześnie refren był zaśpiewany bardzo słabo. Zwrotki mogłyby mi się nawet spodobać, bo bądź co bądź, ma dziewczyna głos, ale przez te zmiany i wymyślanie wyrazów... nie, to jest jednak chyba za wcześnie jak dla niej.

 • avatar

  Oceniono 3 razy -1

  Słyszałam o niebo lepsze wykony tej piosenki. Dziewczyna ma straszny akcent, poza tym przez większość jej występu wydawało mi się, że śpiewa po prostu nieczysto. Dziwnie urywała końcówki i głos jej za bardzo wibrował. Zwrotkę mogłabym znieść, ale refren jej po prostu nie wyszedł. Nie wiem, co takiego jurorzy w niej widzieli. Może śpiewa bardzo dojrzale, ale nie powiedziałabym nawet, ze poprawnie. Być może to wina piosenki, może źle ją dobrał do swoich możliwości. Faktem jest, że występ nie był raczej udany według mnie.

 • avatar

  Oceniono 11 razy -3

  WOW, ona jest absolutnie cudowna. Ma przepiękny głos. Podczas jej występu czułam się dokładnie tak jakbym słuchała oryginalnej wersji tej piosenki w wykonaniu Birdy. Zaczarowała wszystkich :*

 • avatar

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX