News

Pierwszy program "The Voice of Poland" NA ŻYWO i nie obyło się bez WPADEK. Zobacz, co zrobił Maciek Musiał!

28.04.2013 07:00
A A A Drukuj
Maciej Musiał.

Maciej Musiał. (Kapif)

Kto strzelił najwięcej gaf?

Nie tylko uczestnicy programu "The Voice of Poland" byli zestresowani występami na żywo. Był to pierwszy live także dla prowadzących. Najwięcej wpadek zaliczył dziś Maciek Musiał. Młody prowadzący kilka razy się przejęzyczył.

Atmosfera robi się coraz bardziej GORĄTSZA- powiedział Musiał.

Zaraz się jednak poprawił. Jego komentarze ograniczały się głównie do monosylabicznych zachwytów. Podczas rozmowy z jednym z uczestników, który podzielił się z nim swoimi odczuciami na temat programu, Maciek wydusił z siebie grobowym głosem:

WOW.

Maciej MusiałKapif

Monosylabiczne komentarze były u Maćka Musiała bardzo częste. Jego wypowiedzi wypadły przez to mało przekonująco, a momentami wręcz zabawnie. Ale wybaczamy mu to, bo to w końcu jego debiut jako jednego z prowadzących tak olbrzymie show :)

MarikaKapif

Trema zjadła chyba też Marikę. Mieliśmy wrażenie, że piękna prowadząca zapomniała, że jej rolą jest budowanie emocji i napięcia. Z grobowym wręcz spokojem zapowiadała występy uczestników. Przez to jej wypowiedzi brzmiały trochę usypiająco. Dlatego Apelujemy: Pani Mariko - to nie Opera Narodowa, a program rozrywkowy! Następnym razem prosimy trochę więcej luzu. W tym odcinku na raziło nas też czytanie wszystkich odpowiedzi z promptera. Może nie zaszkodziłoby troszkę improwizacji? Był to jednak pierwszy występ na żywo, a całą winę zrzucamy na stres, jaki mógł ogarnąć niedoświadczonych prowadzących. Życzymy więc powodzenia w następnych odcinkach live!

Aga

Zobacz także

Zobacz więcej na temat:

  • 1
Komentarze (15)
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX