News

"Chciałam zwrócić uwagę ojca. I myślałam, że Pani Dorota się ucieszy". Przyrodnia siostra Dody przyszła z mamą do Dzień Dobry TVN!

24.04.2013 10:15
A A A Drukuj
Doda, Paulina Zmudczyńska-Rabczewska

Doda, Paulina Zmudczyńska-Rabczewska (KAPIF, screen TVN)

Co zdradziły?

Pod koniec zeszłego roku kolorowe gazety żyły sensacyjną wiadomością. "Doda ma przyrodnią siostrę" - grzmiały brukowce, które szybko dotarły do Pauliny Rabczewskiej i jej mamy. Panie z Ciechanowa nie miały oporów, by nawiązać zażyłe kontakty z mediami i błyskawicznie zgadzały się na kolejne wywiady i materiały o sobie w prasie.

Cała Polska mogła dowiedzieć się, w jakich warunkach żyją (ponoć w biedzie), jak wyglądał romans taty Dody z mamą Pauliny ("Pan Paweł latał za moją mamą dwa lata"). Nastolatka pokazała także twarz w "Rewii", a następnie udzieliła wywiadu w show "Na językach". Czy dziś żałują, że zdecydowały się opowiedzieć o swojej historii?

Nie, nie żałujemy. Gdybyśmy miały wybór, zdecydowałybyśmy tak samo - zwierzyła się Marcinowi Prokopowi pani Małgorzata.

scan z scan z magazynu Rewia

Jednocześnie przyznała, że one z tą historią nie poszły do gazet. Nic nie wiedziały o pierwszym artykule, który się ukazał na ich temat.

Mogły panie nie rozmawiać z dziennikarzami - stwierdził Prokop.
Chciałam zwrócić uwagę ojca. Myślałam też, że pani Dorota ucieszy się, że ma siostrę - próbowała udowodnić swoje czyste intencje Paulina.

PHOTO: VIPHOTO/EAST NEWS WARSZAWA 12.07.2011 KONCERT CHARYTATYWNY DODY N/Z: DOROTA DODA RABCZEWSKA DOROTA WANDA RABCZEWSKA MAMA RODZICE WANDA I PAWEL RABCZEWSKI

Jak wiemy, tak się nie stało. Rodzina Rabczewskich nie tylko odcięła się od całej sprawy, sama Doda dość gwałtownie zareagowała na historię swojej przyrodniej siostry. (Doda o historii z siostrą: Czy kiedy ja miałam 13 lat, ta matka myślała o mnie)

Panie zarzekały się, że nie chcą od sławnej rodziny pieniędzy, nie chodzi im też o rozgłos. Zainteresowanie innych nie zawsze jest miłe. Przyrodnia siostra Dody poskarżyła się na plotki i nieuprzejmych ludzi, którzy zostawiają na jej profilu niepochlebne komentarze. Jednak, gdy Prokop zapytał o aktorskie marzenia Pauliny, ta bez skrępowania odpowiedziała:

Może ten szum medialny pomoże mi w karierze.

Saw

ZOBACZ TAKŻE

Zobacz więcej na temat:

 • 3
Komentarze (10)
Zaloguj się
 • avatar

  Oceniono 54 razy 50

  Przyznam szczerze, ani odrobinę, nie żal mi tej Pauliny. Jak tam sobie czytam, to wydaje mi się strasznie fałszywa ''Może ten szum medialny pomoże mi w karierze.'',- po prostu mnie zatkało. Że niby nie chciała nikogo skrzywdzić, to trzeba było prywatnie porozmawiać z rodziną Dody, a nie pchać się do prasy i podburzać ich nawzajem. Ja osobiście myślę, że jej ani trochę nie zależy na ojcu, tylko na meeeega rozgłosie, i zniszczeniu Dody.

 • avatar
 • avatar
 • avatar

  Oceniono 24 razy 20

  Bezczelne są. Ta Paulina to w ogóle szkoda gadać... Nie dość, że Doda na pewno w dzieciństwie cierpiała przez to że jej ojciec zrobił coś takiego to one teraz liczą na to że będzie zadowolona z siostry?! I ten teks "Może ten szum medialny pomoże mi w karierze." Jakoś nie widać żeby jej zależało na ojcu czy Dorocie jako siostrze tylko chcą kasy. Ok, może nie mają z czego żyć, ale tym sposobem się ośmieszają. Doda bardzo dobrze napisała o tym na FB, rozumiem ją, sama nie byłabym na jej miejscu zachwycona, że jakaś gó...ara moim kosztem chce nie wiadomo co osiągnąć.

 • avatar
 • avatar

  Oceniono 21 razy 17

  Doda ma rację. Nie rozumiem jak można zarabiać na tym że jest się czyjąś siostrą?!
  I one jeszcze myślały, że Doda się ucieszy? Błagam was... to jest ewidentne gnojenie kogoś...
  Żałosne...
  Poza tym mogły by chociaż przestać ściemniać z tą biedą... jakby były biebne to by się tak nie stroiły i nie malowały jak na tych zdjęciach....

  to-wonderland-olcik.blogspot.com/ <--- dopiero zaczynam ale może się wam spodoba

 • avatar

  Oceniono 20 razy 16

  żałosne są i tyle . ''Chciałam zwrócić uwagę ojca. Myślałam też, że pani Dorota ucieszy się, że ma siostrę'' - a z czego miałaby się cieszyć ? siostra a siostra przyrodnia to duża różnica , a poza tym rzadko kiedy jest tak że rodzeństwo przyrodnie się dobrze dogaduje ( wiem o tym bo sama mam dwie starsze siostry przyrodnie) . co prawda nie przepadam za Dodą ale z tym muszę się zgodzić -''Czy kiedy ja miałam 13 lat, ta matka myślała o mnie?'' . nie chce oceniać matki tej Pauliny ale na pierwszy rzut oka patrząc na te historie można dojść do wniosku że ta matka Pauliny to zwykła suka , a przynajmniej wtedy kiedy latała do cudzego męża ...

 • avatar

  Oceniono 11 razy 9

  Naprawdę współczuję Dodzie. Oni się teraz od niej nie odczepią :/ Ta Paulina to jakaś kretynka, jej się wydaje że kim ona jest?! Wykorzystuje każdą okazję żeby szumu narobić. Skoro chce się zbliżyć do rodziny to niech pogada z nimi na osobności a nie wywala wszystkie rodzinne problemy w media. Co za idiotka!

 • avatar

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX