News

Klaudia Halejcio NAGO w teatrze

18.04.2012 18:15
A A A Drukuj
Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio (Fot. Dawid Klepadlo/mat.prasowe)

Młoda aktorka przyjęła odważną rolę...

Klaudię Halejcio niebawem będziemy mogli zobaczyć na deskach stołecznego teatru IMKA, gdzie zagra w sztuce pt. "Bohater dnia". Aktorka wcieli się w młodą dziewczynę, która uwodzi starszego pisarza, szukającego inspiracji do napisania nowej książki (w tej roli Tomasz Karolak).

Sztuka pt. "Bohater dnia" w reżyserii Marka Modzelewskiego, jest bogata w liczne sceny erotyczne (m.in. scena seksu Karolaka i Halejcio), jak również wiele nieoczekiwanych zwrotów akcji. To, jak do tej pory, najodważniejsza rola Klaudii, którą widzowie pokochali za rolę Andżeliki Kwaśniewskiej w "Złotopolskich".

Oto, co o tej roli Klaudia mówiła w rozmowie z dziennikarzem fakt.pl:

Nie wstydzisz się rozbierać przed innymi?

A czy Ty nie wstydzisz się patrzeć na odważne sceny? Między aktorem a widzem zawsze nawiązuje się swoisty kontrakt - chodzi o obustronną zgodę na to, co artysta może pokazać, a co odbiorca zobaczy. W spektaklu zostanie pokazane tyle, aby ta zdrowa relacja została zachowana. Czy jest wstyd? Jest tylko wtedy kiedy mam świadomość, że nie dałam z siebie wszystkiego. Takiego wstydu tylko się obawiam.

Klaudia dodała także, że nagie sceny traktuje, po prostu, jako pracę. Wszystko jest wyreżyserowane i okupione długimi godzinami prób. Jest to nie lada wyzwanie, ale ma nadzieję, że dała radę i wszystko wyjdzie dobrze.

Premiera spektaklu zapowiedziana jest na 20 maja.

Kotek nie zdecydowałby się na udział w takich scenach, ale...on nie jest aktorem.

Co sądzicie?

Zobacz także:

Klaudia Halejcio zaliczyła wpadkę na Warsaw Fashion Weekend

Marina Łuczenko, Honorata Skarbek i Klaudia Halejcio lansują się na salonach [FOTO]

Joy Trendy 2012! Zobacz, jak wyglądały gwiazdy

Zobacz więcej na temat:

  • 2
Komentarze (34)
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX