News

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku - wybieramy najlepsze życzenia!

20.12.2011 21:00
A A A Drukuj
kotek.pl

kotek.pl (Fot. kotek.pl)

Macie dosyć głupich wierszyków kopiowanych z internetu albo z cudzych SMS-ów? Wysilmy się w tym roku na prawdziwe, piękne życzenia!

Kotek ceni sobie tylko te życzenia świąteczne i noworoczne, które są szczere i płyną prosto z serca. Jednak czasem nie wiadomo, jak je sformułować... Wtedy gorączkowo szukamy pomysłów na portalach internetowych albo w poradnikach, które zawierają gotowe życzenia na każdą okazję. Czy rzeczywiście tędy droga? Czy to nie zabija magii Świąt?

Oczywiście, że lepiej jest dostawać piękne życzenia, niż kopiowane wierszyki (wiemy przecież, że poza nami takie same słowa dostało pewnie kilkanaście innych osób). Trochę kreatywności i własnej inwencji jeszcze nikomu nie zaszkodziło :) Kotek ogłasza więc konkurs na najpiękniejsze życzenia świąteczne i noworoczne!

Napiszcie, co macie zamiar życzyć w tym roku swoim znajomym i przyjaciołom. Podzielcie się pomysłami. Najpiękniejsze z nich Kotek wybierze i opublikuje. Sprawmy, żeby 'Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku' zamieniły się w słowa pełne magii.

Pobawcie się w czarodziejów! :)

Zobacz więcej na temat:

Komentarze (53)
Zaloguj się
 • avatar

  Oceniono 12 razy 6

  Jaaa, jako czarodziejka z Hogwartu (xd) życzę wszystkim spełnienia marzeń, szczęśliwego Nowero Roku, dobrych ocen i żeby was złośliwe chochliki nie nękały ;D

  Ok, po tych życzeniach sugeruję...że ześwirowałam.

 • avatar

  Oceniono 8 razy 4

  Ja bym chciała wszystkim życzyć aby cieszyli się z świat tak po prostu. Nawet przy nietrafionych przezentach czy kilku kilograma więcej. Bo święta powinny być po to by po prostu być razem i uwierzyc w to co się ma. A nowy rok nie musi być idealny , ważne by przyniósł nam jeszcze więcej radości i spełnionych marzeń. Wesołych świat :)

 • avatar

  Oceniono 3 razy 3

  merry christmas christmas merry były sobie renifery miały bardzo śmieszne minki bo urwały się z choinki wpadły w bardzo ciemny kat zyczac ci wesołych świat

 • avatar

  Oceniono 5 razy 1

  Tam gdzie pierwszej gwiazdki blask
  I Mikołaj zaszczyci nas
  Tam jest prawdziwie magiczny czas.
  Tam gdzie święta rodzinne są
  I tam gdzie prezentów moc
  Tam jest prawdziwie magiczny czas.
  Niech te święta będą na prawdę magicznym czasem
  Dla Was i Waszych rodzin
  Oraz, żeby rok 2012 stał się rokiem miłości, szczęścia i wielu wspaniałych chwil z tymi, których kochamy.
  Życzy Kaśka

 • avatar

  Oceniono 1 raz 1

  Pomarańczy,niech Ci chłopak Nago tańczy.XD

  Na serio :
  Życzę wszystkiego co najlepszego.Zdrowia,miłości,przyjaźni,szczęścia,braku jakiejkolwiek biedy.Sukcesów w życiu.No i spełnienia 99% marzeń,żeby o tym 1% można było marzyć.Całej kochanej rodziny na święta,dobrych potraw i trafionych prezentów. I żeby następny rok był taki jak ten - po prostu piękny.
  :)

 • avatar

  Oceniono 1 raz 1

  Życze Ci wyszstkiego co najlpesze . Zdrowia, pienieniędzy i co najważniejsze duuużo miłości ;** Szczęśliwych i radosnych świąt Bożego Narodzenia, jak najmniej ości w karpiu , pięknego Sylwestra spędzonego z najblizszymi ci osobami oraz sukcesów w nauce, życiu prywatnym oraz cudpownego chłopaka :**

 • avatar

  Oceniono 1 raz 1

  mojej przyjaciółce mam zamiar powiedzieć taak: jak to zawsze bywało przed laty, zrytej bani i w sylwestra wolnej chaaaty ;D

 • avatar
 • avatar

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX