News

Miley Cyrus i Liam Hemsworth. Razem czy nie?

07.09.2011
A A A Drukuj
Liam Hemsworth, Miley Cyrus

Liam Hemsworth, Miley Cyrus

Od jakiegoś czasu wszyscy żyjemy w przekonaniu, że Miley Cyrus i Liam Hemsworth są znowu razem. Jednak ostatnie wypowiedzi aktora odebrały nam tę pewność...

Zdjęcia z ich wspólnych wypadów niemal codzienne krążą w sieci. Widziano ich, jak się całują, trzymają za ręce, przytulają. Spędzili razem wakacje. Sami są raczej powściągliwi w opowiadaniu o swoim odnowionym związku, ale ich znajomi podkreślają, że są szczęśliwi jak nigdy dotąd.

To wszystko dawało nam podstawy to twierdzenia, że Miley i Liam są znowu razem. Jednak aktor w jednym z ostatnich wywiadów stwierdził, że wcale nie jest to takie oczywiste. Zapytany, czy są znowu z Miley, odpowiedział:

Kto wie? Może. Najważniejsze jest to, że my wiemy, co czujemy. Wiemy, co się dzieje. Wtrącanie w to całego świata, wszystko komplikuje.

Liam chciał zgrabnie uniknąć odpowiedzi, zamiast tego dał wyraźnie do zrozumienia, jak się sprawy mają. Wygląda na to, że para podjęła decyzję, że nie pozwoli mediom i fanom wtrącać się w swoje prywatne sprawy i nie będzie opowiadać o swoim związku.

Słusznie?

 

Zobacz także:

Seksowna i piękna Miley Cyrus w "Prestige"

Miley Cyrus zakochana na zabój!

Miley Cyrus była cheerleaderką

Zobacz więcej na temat:

  • 2
Komentarze (94)
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX