Ciekawostki

Nowa moda! Koszmarne lalki zastępują matkom dzieci [ZDJĘCIA + WIDEO]

04.04.2012 17:00
A A A Drukuj
Koszmarne lalki-niemowlaki

Koszmarne lalki-niemowlaki (Fot. Kotek.pl)

Wszystko zaczęło się od Becky...

Becky to mama dwójki dzieci (tych prawdziwych, z krwi i kości). Gdy dowiedziała się, że nie może mieć już więcej dzieci... znalazła pod choinką swoją pierwszą realistyczną lalkę, która do złudzenia przypomina żywe niemowlę. Teraz to jej hobby! Becky kolekcjonuje lalki tzw. ''Reborns'' i... wyprowadza je na spacery!

Becky nie jest osamotniona w swoim hobby. Na zlot fanów niemowlęcych lalek, który odbył się w lutym w Teksasie, przyjechało kilkaset osób. Karen - mama 28 lalek (każda o wartości od 50 do 4000 $), tłumaczy, że czuje dużą potrzebę troszczenia się o nie.

- Wiesz, że nie są prawdziwe, ale wyglądają jak prawdziwe i kiedy Twoje dzieci dorosną, masz coś, co możesz trzymać i kołysać i kochać kiedy tylko zechcesz - tłumaczy Karen.

Podobno trzymanie nawet sztucznych dzieci w rękach ma działanie terapeutyczne.

Urocze czy koszmarne? Też chciałabyś mieć taką lakę?

Zobacz także:

Czarno-białe bliźniaczki świętują siódme urodziny!

Lindsay Lohan - jak zniszczyły ją narkotyki? [WIDEO]

Słodka 2-latka śpiewa piosenkę Adele!

 • 6
 • 3
Komentarze (99)
Zaloguj się
 • avatar
 • avatar

  Oceniono 24 razy 20

  ci ludzie są niepoważni przecież w domach dziecka jest tyle biednych dzieci które potrzebują domu i prawdziwej rodziny a oni sobie kupują lalki podobne do niemowląt i uważają że to są dzieci :[

 • avatar

  Oceniono 23 razy 17

  dobra . może to nie jest nienormalne . bo są przypadki w których to najlepsze rozwiązanie . ale ludzie ! jeżeli małżeństwo nie może mieć dzieci to przecież są inne rozwiązania . przede wszystkim chodzi mi o adopcję . tyle dzieci na to czeka . a oni wolą sobie kupować jakieś lalki . każdy interpretuje to inaczej ale bez przesady !!

 • avatar
 • avatar
 • avatar
 • avatar

  Oceniono 12 razy 10

  Oglądałam kiedyś o tym film...
  Na początku to nawet, ok...Ale jak zobaczyłam jak one się troszczą o te lalki i wgl. to mnie trochę zamurowało. To jest co najmniej dziwne ! Takie lalki powinny być dla dzieci, a nie...

 • avatar

  Oceniono 14 razy 10

  Dla dzieci, które bawią się lalkami-noworodkami (sama miałam taką lalkę) coś takiego mogłoby być fajnego. Zabawy w "dom" byłyby bardziej realistyczne. Ale dla dorosłych kobiet, żeby zastąpić nimi prawdziwe dziecko? Bo nie brudzi ubranek i z nich nie wyrasta? Jest trochę chore...

 • avatar

  Oceniono 12 razy 8

  ~ Kros ma nie ten tego !. W domu dziecka jest duzo dzieci które chcą mieć normalne rodziny, ale nikt ich nie chce. To jest chore !. Lalki !?- to sa dla małych dzieci. Sztuczne dziecko - Szkoda że jeszcze nie ma sztucznych dziadków i kuzynów. A zresztą taka kobieta z takim "sztucznym" dzieckiem bedzie miała zniszczoną psychikę.
  Ale i tak lepsze to niż prawdziwe małe dziecko, które później zabijają bo przeszkadza im żyć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX