Konkurs

Violetta i jej różowy pamiętnik. Chcesz podobny?

12.04.2013 18:00
A A A Drukuj
Violetta

Violetta (mat. prasowe)

Gratka dla wielbicieli serialu :)

Kotek przygotował dla Was konkurs, w którym możecie wygrać jeden z dziesięciu pamiętników, przypominających ten, który ma główna bohaterka serialu "Violetta".

violettamat.prasowe

"Violetta" opowiada o utalentowanej nastolatce, która po kilku latach pobytu w Europie powraca do swojego rodzinnego Buenos Aires. Odnajduje tu lojalnych przyjaciół, odkrywa swoją prawdziwą miłość, rozwija pasję do muzyki i stara się w miarę bezboleśnie przebrnąć przez udręki i zgryzoty okresu dojrzewania.

Violettamat. prasowe

Dziewczyna pięknie śpiewa, ale jeszcze o tym nie wie. Głos odziedziczyła po matce, znanej aktorce musicalowej, która zginęła tragicznie w wypadku, kiedy Violetta była jeszcze bardzo mała. Ojciec dziewczyny Germán to człowiek sukcesu. Kocha swoją córkę nad życie, choć jednocześnie jest dla niej surowy i nadopiekuńczy. Ukrywa przed nią wszelkie informacje o matce, ponieważ boi się, że spotka ją ten sam los. Wie, że Violetta ma talent muzyczny, więc zapisuje ją na lekcje gry na fortepianie, ale nie pozwala angażować się w śpiewanie i aktorstwo. Germán wierzy, że potrafi wychować córkę w luksusie i izolacji strzegąc jej w domu jak w niedostępnej twierdzy.

Violettamat. prasowe

Jednak życie dziewczyny staje na głowie, kiedy po powrocie do Buenos Aires poznaje Angie, swoją guwernantkę, która jest naprawdę jej ciotką. To właśnie z jej pomocą Violetcie udaje się potajemnie dostać do Studio 21, niezwykle ekskluzywnej i prestiżowej szkoły dla najbardziej utalentowanych młodych artystów świata. Tam odkrywa swoje zamiłowanie do muzyki i po raz pierwszy poznaje prawdziwych przyjaciół: Tomása i Leóna, do których żywi wielką sympatię, choć mają oni całkowicie odmienne osobowości.

Nowe odcinki serialu zadebiutują już 15 kwietnia. Będzie można je oglądać codziennie o 16:00 w Disney Channel.

Violettamat.promocyjne

Co zrobić, aby wygrać?

1. Odpowiedz na pytanie: W jaki sposób Gregorio chciał zaszkodzić Tomasowi?

2. Swoją odpowiedź prześlij na adres: kotek.pl_konkursy@agora.pl

3. W tytule maila wpisz: Violetta

4. Na Wasze maile Kotek czeka do 26 kwietnia

5. Nagrody powędrują do 10 osób, które jako pierwsze prześlą poprawną odpowiedź

Powodzenia!

>> Regulamin konkursu

Zobacz także

Zobacz więcej na temat:

  • 44
  • 5
Komentarze (26)
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX