Moda i uroda

Jak Julia Kamińska wyglądałaby w krótkich włosach?

11.06.2013 14:40
A A A Drukuj
Julia Kamińska

Julia Kamińska (Kapif)

Julia Kamińska w nowej fryzurze.

Długich, grubych i błyszczących włosów Julii Kamińskiej zawsze można było jej zazdrościć. We wtorek na premierę spektaklu "Następnego dnia rano" w Teatrze Capitol aktorka przyszła z zaczesanymi do góry włosami. Patrząc na jej fryzurę można bez trudu wyobrazić sobie, jak wyglądałaby w bardzo krótkich włosach.

Julia KamińskaKapif

Nowe, lekko drapieżne uczesanie, pasowało do stylizacji aktorki. Kamińska na premierę w Capitolu założyła obcisłą spódniczkę i krótką bluzkę, która odsłoniła płaski brzuch gwiazdy. Na koszulce znajdował się napis zachęcający do włączenia się w akcję pomocy dla Oliwii Jaszek.

Julia KamińskaKapif

Julia Kamińska, pupaKapif

Serialowa "BrzydUla" do tej pory eksperymenty Kamińskiej z fryzurami ograniczały się jedynie do koloryzacji. Była blondynką, brunetką, szatynką, a nawet ognistym rudzielcem. Niezależnie jednak od tego, czy jej włosy były nieco rozjaśnione, czy też przyciemnione, nie były nigdy radykalnie skracane.

Julia Kamińskawbf

Julia KamińskaKapif

Julia KamińskaFot. KAPiF

Najnowsze uczesanie odsłoniło twarz aktorki. Czy jej rysy pasują do krótkiej fryzury? A może wolicie ją w dłuższych włosach?

Julia KamińskaKapif

Julia KamińskaKapif

karo

Zobacz także

Zobacz więcej na temat:

 • 1
Komentarze (5)
Zaloguj się
 • avatar

  Oceniono 14 razy 10

  Jest ładna,ale wole ja w dlugich wlosach,choc i tak moje serce podbila jako BRZYDULA,bo nawet jesli grala brzydule byla ladna w tych binoklach i aparacie.A potem to juz taka laska na koncowe odcinki :(

 • avatar
 • avatar
 • avatar
 • avatar

  Oceniono 9 razy -5

  Nie lubię jej. Tzn. nie znam jej osobiście, ale nauczycielka mojej siostry chodziła z nią do szkoły. Po sukcesie 'Brzyduli' Kamińska wróciła do tej szkoły i się panoszyła i zadzierała nosa. Więc...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX