"Urodzona o północy" - pierwsza część serii dla młodzieży już niebawem zadebiutuje

08.01.2014 10:30
A A A Drukuj
Urodzona o północy, c.c. hunter

Urodzona o północy, c.c. hunter (Wydawnictwo Feeria/Shutterstock)

Nowość na horyzoncie :)

Życie nastoletniej Kylie Galen nie jest łatwe. Odchodzi jej ukochana babcia, rzuca ją chłopak, jej rodzice się rozstają, a w dodatku ciągle widuje dziwną postać, której nikt poza nią zdaje się nie zauważać... Pewnego wieczora Kylie Galen ląduje na nieodpowiedniej imprezie z nieodpowiednimi ludźmi, i to zmienia jej życie na zawsze. Matka wysyła ją do Wodospadów Cienia - na obóz dla trudnej młodzieży. Już w drodze do obozu Kylie przekonuje się, że określenie "trudna" niezupełnie określa jej współobozowiczów. Na miejscu zaś okazuje się, że wraz z nią mieszkają tu wampiry, wilkołaki, zmiennokształtni, czarownice i inne nastolatki o ponadnaturalnych zdolnościach. W Wodospadach Cienia trenują swoje umiejętności, uczą się nad nimi panować, umiejętnie je wykorzystywać i żyć z nimi w "normalnym" świecie.

Urodzona o północy, C. C. hunter Wydawnictwo Feeria

Kylie nigdy nie czuła się w pełni normalna, ale nie wierzy też w to, że jej miejsce jest wśród tych dziwolągów. Mieszkańcy Wodospadów Cienia natomiast twierdzą, że przybyła tu nie bez powodu, ponieważ wiele wskazuje na to, że jest jedną z nich - między innymi to, że urodziła się o północy. Jakby życie nie było wystarczająco skomplikowane, pojawiają się Derek i Lucas. Derek jest w połowie wróżką, i zależy mu na tym, by zostać chłopakiem Kylie. Lucas to seksowny wilkołak, którego Kylie zna już z przeszłości. Są bardzo różni, ale obaj zajmują znaczące miejsce w sercu dziewczyny.

Chociaż Kylie niczego nie jest pewna, jedna rzecz staje się dla niej absolutnie jasna. To właśnie tu, w Wodospadach Cienia, jest jej miejsce.

"Urodzona o północy" zadebiutuje 15 stycznia, nakładem Wydawnictwa Feeria.

Zainteresowała Was historia Kylie?

Natalia

Zobacz także

Zobacz więcej na temat:

Komentarze (6)
Zaloguj się
 • avatar
 • avatar

  Oceniono 7 razy 3

  Zapowiada się ciekawie ale jedyne co mnie irytuje to znów ta miłość do 2 facetów. W 3/4 książek, filmów, seriali jest ten sam wątek

 • avatar
 • avatar

  Oceniono 2 razy 0

  Może i tematyka (wilkołaki, wróżki) dość oklepana, jest o książce dosyć głośno (nie tylko na kotku!), więc pewnie o czymś to świadczy. Osobiście będę miała okazję zapoznać się z tą lekturą i dodam na bloga (zarówno na blog.pl jak i na kotkowego) premierową recenzję, więc będzie można przeczytać o niej co nieco ;) Mam tylko nadzieję, że książka będzie udana, a nie jak w przypadku sagi "Żelazny dwór", której na dodatek wydawnictwo amber przerwało kontynuację ;/ Ale na wydawnictwie Feeria jeszcze się nie zawiodłam, więc pożyjemy ---> zobaczymy :)
  mybooksmylife.blog.pl/

 • avatar

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX