"Blog na cztery łapy" - ciekawy serial na horyzoncie

12.03.2013 18:00
A A A Drukuj
Blog na cztery łapy

Blog na cztery łapy (mat.promocyjne)

"Blog na cztery łapy" to zabawna komedia o mówiącym i blogującym czworonogu oraz jego przesympatycznych właścicielach, podana z dużym humorem i niemałym szaleństwem.

Serial "Blog na cztery łapy" opowiada historię trójki przyrodniego rodzeństwa (Tyler, Avery i Chloe) oraz ich rodziców, widzianą oczami niezwykłego psa imieniem Stan.

Tyler i Avery to para typowych nastolatków, którzy mozolnie uczą się komunikować ze sobą, a to przy pomocy pisemnego systemu rezerwacji salonu, a to w przerwach nieustannej bitwy na artykuły spożywcze toczonej na tylnym siedzeniu rodzinnego samochodu.

Blog na cztery łapymat. prasowe

Kiedy odkrywają niezwykły sekret Stana zgadzają się tylko w jednym: dar ten trzeba utrzymać... cóż, w sekrecie, nawet przed rodzicami. Niełatwo jest przy tym przewidzieć zachowanie małej Chloe, która będąc przypadkowo świadkiem rozmowy Stana myśli, że posiadanie gadającego psa jest całkowicie normalne... Jej ojciec-psycholog oraz matka uważają, że dziecko ma po prostu nadmiernie wybujałą fantazję. Kiedy Stan nieodmiennie, choć wbrew swej woli pakuje siebie, Tylera i Avery w kłopoty, na przykład odmawiając zakolegowania się z psem sąsiadów, czy zgłaszając się do roli maskotki szkoły, dzieci uczą się doceniać wartość rodziny i odkładać na bok konflikty dla ratowania tajemnicy swojego czworonoga.

Blog na cztery łapymat.promocyjne

Serial zadebiutuje na antenie Disney Channel w sobotę, 23 marca o godz. 9:00. Wyemitowane zostaną wtedy dwa pierwsze odcinki tej produkcji.

Będziecie oglądać?

nn/mat.prasowe

ZOBACZ TAKŻE

Zobacz więcej na temat:

  • 8
Komentarze (12)
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX