"Violetta" - nowy serial Disney Channel zadebiutuje w poniedziałek

16.02.2013 06:00
A A A Drukuj
Violetta

Violetta (mat. prasowe)

Serial zadebiutuje na antenie Disney Channel w poniedziałek, 18 lutego, o godz. 16:00. Będzie on emitowany od poniedziałku do piątku.

"Violetta" opowiada o utalentowanej nastolatce, która po kilku latach pobytu w Europie powraca do swojego rodzinnego Buenos Aires. Odnajduje tu lojalnych przyjaciół, odkrywa swoją prawdziwą miłość, rozwija pasję do muzyki i stara się w miarę bezboleśnie przebrnąć przez udręki i zgryzoty okresu dojrzewania.

Dziewczyna pięknie śpiewa, ale jeszcze o tym nie wie. Głos odziedziczyła po matce, znanej aktorce musicalowej, która zginęła tragicznie w wypadku, kiedy Violetta była jeszcze bardzo mała. Ojciec dziewczyny Germán to człowiek sukcesu. Kocha swoją córkę nad życie, choć jednocześnie jest dla niej surowy i nadopiekuńczy. Ukrywa przed nią wszelkie informacje o matce, ponieważ boi się, że spotka ją ten sam los. Wie, że Violetta ma talent muzyczny, więc zapisuje ją na lekcje gry na fortepianie, ale nie pozwala angażować się w śpiewanie i aktorstwo. Germán wierzy, że potrafi wychować córkę w luksusie i izolacji strzegąc jej w domu jak w niedostępnej twierdzy.

Violettamat. prasowe

Jednak życie dziewczyny staje na głowie, kiedy po powrocie do Buenos Aires poznaje Angie, swoją guwernantkę, która jest naprawdę jej ciotką. To właśnie z jej pomocą Violetcie udaje się potajemnie dostać do Studio 21, niezwykle ekskluzywnej i prestiżowej szkoły dla najbardziej utalentowanych młodych artystów świata. Tam odkrywa swoje zamiłowanie do muzyki i po raz pierwszy poznaje prawdziwych przyjaciół: Tomása i Leóna, do których żywi wielką sympatię, choć mają oni całkowicie odmienne osobowości.

Violettamat. prasowe

Premiera: 18 lutego, godz. 16:00, Disney Channel

"Violetta" to pełen muzyki i uczuć serial fabularny. Jest to pierwsza tego rodzaju produkcja stworzona we współpracy kanałów Disney Channel Latin America i Disney Channels Europe, Middle East and Africa (EMEA) z argentyńską spółką produkcyjną Pol-ka.

Będziecie oglądać?

nn/mat.prasowe

Zobacz także

Zobacz więcej na temat:

 • 121
 • 9
Komentarze (17)
Zaloguj się
 • avatar

  Oceniono 42 razy 34

  najpierw trzeba obejrzeć parę odcinków a dopiero potem krytykować , ja z chęcią zobacz ; )

 • avatar

  Oceniono 28 razy 12

  wydaje mi się że w czwartek leciał jedek tak jak zawsze robią
  że przed premierą puszczaą jeden
  może być ale kiedyś były lepsze seriale na D CH

 • avatar
 • avatar

  Oceniono 24 razy 10

  hahahaha oczywiście krytyka ze strony gimbazy bo to nie Mioley Cyrus ani ich kochane gwuazdeczki disneyowe nie grają :D Oglądałam 1 odcinek i szczerze miła produkcja w końcu coś nie od amerykanów! Szczerze nie moge się doczekać nowego odcinka!

 • avatar

  Oceniono 19 razy 7

  Ja już nie oglądam dawno tego kanału... Ostatnio jak weszłam to nic ciekawego w sumie nie było, za czasów kiedy jeszcze oglądałam DC były lepsze rzeczy.

 • avatar
 • avatar

  Oceniono 8 razy 6

  W tym momencie żałuję, że nie mam Disney Channel, bo to akurat może być ciekawe. Coś innego. A ja akurat lubię latynoskie produkcje, śpiew po hiszpańsku. Ale i tak nic nie zastąpi RBD i "Zbuntowanych" <3

 • avatar
 • avatar

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX