Lana del Rey w piosence Nirvany. ODWAŻNIE! [WIDEO]

29.07.2012 15:00
A A A Drukuj
Kurt Cobain, Lana del Rey.

Kurt Cobain, Lana del Rey. (prphotos/net)

Udana interpretacja? Fani wokalistki są zachwyceni. Ale są też tacy, którzy sądzą, że Lana nie powinna się porywać na klasykę rocka. Jakie jest Wasze zdanie?

Zobacz więcej na temat:

Komentarze (51)
Zaloguj się
 • avatar

  Oceniono 23 razy 19

  nie mogę z wami ludzie! trochę dystansu do siebie i zespołów, które kochamy! Nirvana to jeden z moich ulubionych zespołów (może nawet ulubiony), ale trochę dystansu nikomu chyba nie zaszkodziło.. nie chce się tutaj wymądrzać, ani nic w tym stylu, ale po prostu nie rozumiem was!
  nie powinna porywać się na klasykę rocka? a niby czemu, jeśli taka muzyka jej pasuje, to przynajmniej ja nie widzę w tym żadnego problemu..
  Nirvany nie da się skopiować? to chyba oczywiste, ale czy ktoś tutaj chce kopiować Nirvane? przecież cover to nie jest żadne kopiowanie, to wystąpienie nie ma z tym nic wspólnego, Lana zaśpiewała ten kawałek na swój sposób, przy czym nie oszkalowała tej piosenki, jasne i oczywiste, że nie dorównuje to oryginałowi do pięt, ale ma w sobie coś ta jej wersja, moim zdaniem cover powinien być własną interpretacją piosenki, którą się śpiewa i ja właśnie uważam, że coś w tej wersji jest, pasuje tutaj ta nutka melancholii ;)
  "Teraz do mnie dotarło, że nie mam prawa, by osądzać kogoś na podstawie tego, co o nim czytałem. Nie mam prawa do osądzania czegokolwiek. Oto lekcja, którą otrzymałem. " więc nie musicie jej też tak pochopnie osądzać.. a i skąd wy wiecie do czego ona dorosła, a do czego nie? rozumiem, że wy tutaj jesteście wszystkie za to bardzo dojrzałe ..
  i nie mówię tego, ponieważ jestem jej fanką, bo nią nie jestem, znam ledwo kilka jej piosenek, które nawet jakoś specjalnie nie przypadły mi do gustu.. zresztą ten cover uważam za taki powiedzmy średni, ale to nie znaczy, że jako fani Nirvany od razu musimy równać to wykonanie z błotem, ponieważ ktoś odważył się "dotknąć" piosenki Nirvany;)

 • avatar
 • avatar
 • avatar
 • avatar
 • avatar
 • avatar

  Oceniono 16 razy 6

  Luuudzie, błagam, nie coverujcie Nirvany ;c. Dobre wykonanie ich repertuaru jest prawie niemożliwe, więc po prostu przestańcie.

 • avatar

  Oceniono 14 razy 6

  gdy pojawiła się ta cała Lana, jej muzyka nie podeszła mi kompletnie. dopiero po jakimś czasie przekonałam się do jej głosu i jej płyta tak mi się spodobała, że ją kupiłam. i teraz niestety sądzę, że była to zbyt pochopna decyzja, ponieważ muzyka Lany dość szybko mi się znudziła, a szkoda. teraz słucham tylko od czasu do czasu. sama nie wiem, przez chwilę byłam nią nawet zafascynowana, ale dość szybko mi przeszło. co do coveru niezbyt mi się podoba. jej głos tu wręcz mnie irytuje.

 • avatar

  Oceniono 7 razy 5

  Nie podoba mi się, nie lubię jak ludzie coverują Nirvanę bo i tak nigdy nie będą nawet w połowie tak dobrzy jak oni

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX