10-letnia dziewczynka śpiewa piosenkę Adele. Ładnie?

28.11.2011 15:30
A A A Drukuj
Adele

Adele

10-letnia dziewczynka wzbudziła ogromne zainteresowanie internautów. Zobaczcie dlaczego!

Adele jest wokalistką, która wzbudza ogromny podziw. Nie tylko robi karierę na całym świecie, ale udaje jej się to bez rezygnowania z własnych gustów i ideałów. Adele śpiewa jak chce i co chce i choć nie wpasowuje się to do końca w nurt muzyki popularnej, to piosenkarka coraz częściej pokonuje w najróżniejszych rankingach i zestawieniach list przebojów takie gwiazdy, jak Katy Perry czy Lady GaGa.

Niewiele osób może pozwolić sobie na coverowanie piosenek Adele. Tym dziwniejsze, że zabrała się za to zaledwie 10-letnia dziewczynka i wyszło jej to... całkiem profesjonalnie!

W ostatnich dniach jednym z największych hitów internetu jest filmik, na którym mała Angie Vazquez wraz z zespołem wykonują kawałek Adele "Rolling in the deep".

Posłuchajcie!

Dla przypomnienia wykonanie samej Adele:

Co o tym sądzicie? Czy dziewczynka ma szansę na karierę?

 

Zobacz także:

Lady GaGa broni Adele przed swoimi fanami!

Adele już po operacji. Wróci do zdrowia i śpiewania?

Czy Adele kiedykolwiek wróci do śpiewania?

Zobacz więcej na temat:

 • 3
Komentarze (176)
Zaloguj się
 • avatar

  Oceniono 8 razy 4

  No ładnie jej to wyszło, ale do tej piosenki trzeba mieć mocny głoś, a ona jeszcze go nie ma, o jest za młoda. Jak będzie starsza to pójdzie jej o wiele lepiej.
  Ale teraz też ma świetny głos : )

  I ten zespół to też ma talen Tacy młodzi, a już zespół mają . Wow ! .

  Obejrzyjcie kawałek 3:15 - 3:18 - widać, że playbeck .

 • avatar
 • avatar
 • avatar

  Oceniono 4 razy 2

  Nawet nieźle ale i tak wolę Adele. Poza tym Adele wyraźniej śpiewa a ta mała "zjada" końcówki wyrazów. Ale mimo wszystko ładnie :)

 • avatar

  Oceniono 2 razy 2

  powiem tak.. ładnie śpiewa, ale słychać ten dziecinny głos. widziałam lepsze dzieci śpiewające tą piosenke, które miały głos bardziej dojrzalszy i bardziej pasujący do tej piosenki.

 • avatar

  Oceniono 8 razy 2

  Chyba nie! Jejku, bo mała słodko zaśpiewa i wszyscy się zachwycają! Nie dość że głupia leci z playbacku, to umalowana jak gwiazda. Jeszcze nich szpilki założy i chłopaka znajdzie.

 • avatar
 • avatar
 • avatar

  Oceniono 2 razy 2

  Ta dziewczynka ma niesamowity talent.W niektórych momentach jej za bardzo nie wychodziło,ale i tak było wspaniale.Do Adele dużo jej jeszcze brakuje,ale kto wie może za parę lat.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX