The Game: 50 Cent jest gejem!

14.09.2011
A A A Drukuj
50 Cent

50 Cent

Gdyby nie 50 Cent, The Game nie zrobiłby kariery. Teraz w bardzo specyficzny sposób odpłacił kumplowi mówiąc w jednym z wywiadów, że ten jest gejem. Zdradził pilnie strzeżony sekret, by wzbudzić wokół siebie rozgłos czy chciał narobić 50 Centowi kłopotów?

Wśród raperów homoseksualizm jest wciąż dużym problem. Po prostu wizerunek twardego, rymującego gościa z tatuażami na całym ciele, z licznymi ranami postrzałowymi, nie pasuje jakoś do stereotypowego postrzegania geja.

Dlatego ostatnia wypowiedź The Game'a może narobić sporo szumu. Raper w jednym z wywiadów skomentował ukrywanie swojej orientacji seksualnej przez niektórych artystów.

Nie mam nic przeciwko gejom. W środowisku jest kilku raperów, którzy ukrywają swoją orientację. Z nimi mam problem. (...) Pracowałem z wieloma gejami i nie wiem, czemu oni się ciągle ukrywają. Udają, że lecą na kobiety, gdy naprawdę wolą męskie ciała. Jeśli jesteś gejem, to nim bądź! Nie mam nic przeciwko nim. Lubię Eltona Johna. (...) Moja fryzjerka jest lesbijką i mi to nie przeszkadza. 50 Cent jest gejem i też mi to nie przeszkadza.

Ciekawe, co na to sam zainteresowany? Będzie wojna miedzy raperami, czy może 50 Cent przyzna się do odmiennej orientacji?

Uważacie, że homoseksualni artyści powinni publicznie przyznawać się do swojej orientacji?

 

Zobacz także:

Justin Bieber nosi... damskie jeansy!

Seks, śmierć i metafizyka w nowym singlu Madoxa!

Justin Bieber: Beyonce jest niesamowita!

Zobacz więcej na temat:

 • 1
Komentarze (81)
Zaloguj się
 • avatar
 • avatar

  Oceniono 8 razy 6

  Nietolerancja jest chorobą XXI wieku.. -.-
  Coś nie chce mi się wierzyć, że 50 Cent jest gejem. Ale w sumie wszystko jest możliwe. Mi to w każdym razie nie przeszkadza.

 • avatar

  Oceniono 4 razy 4

  Jasne, żaden wstyd. Tym bardziej, że są popularni, nikt im dokuczać nie będzie. a już na pewno fifti sentowi. :D

 • avatar

  Oceniono 4 razy 4

  50 Cent to zwykły sku...el. Pamiętacie jak pięknie skomentował katastrofę w Japonii? Z resztą, to nie był jedyny przykład jego chamskiego zachowania. Też uważam, że jeśli ktoś jest gejem, to nie powinien się ukrywać, co z tego, że jego wizerunek nie pasuje do stereotypowego wizerunku homoseksualisty. Nie każdy gej jest taki sam, stereotypy to jedno wielkie zło, którego powinno się pozbywać. Strasznie lubię gejów, ale jeżeli to co mówi ten koleś jest prawdą, to 50 Centa mimo wszystko nie polubię. A z resztą, on się nigdy nie przyzna, dalej będzie zgrywał tego "macho", jak zazwyczaj, a w rzeczywistości, zabrakło by mu odwagi.

 • avatar

  Oceniono 4 razy 4

  Tak wgl. to chciałabym jeszcze wszystkim osobom, które uważają, że The Game jest chamski i wredny powiedzieć, że 50 cent to prawdziwy sku...el. Jego płyty się słabiutko sprzedają od kilku lat, wypadł z rankingu najlepszych raperów na świecie, więc oczywiście musiał najechać na Young Money Entertaiment, bo szefem jest wytwórni jest Lil Wayne, czyli bliski przyjaciel The Game'a. Oczywiście żałosny 50 cent zaczął bez powodu dissować Wayne'a, jednak na szczęście wszyscy raperzy go wyśmiali. Więc nie piszcie, że to The Game jest chamem, bo to 50 cent jest ostatnim sku...elem. No cóż, żeby zdobyć pieniądze to zrobi wszystko nawet obrazi publicznie człowieka którego zna tylko z przezwiska. Wgl. 50 cent się nabijał z tego co spotkało Japonię w marcu.. Same pomyślcie jakiego chama bronicie ;/

 • avatar

  Oceniono 4 razy 4

  Ja nie mogę... Czy Kotek naprawdę musi już się doczepiać do przyjaciół Chrisa Browna?! Czekam tylko jeszcze aż pojedzie Kanye Westa, Lil Wayne'a, 2paca, Drake'a i Nicki Minaj .... The Game na pewno nie powiedział tego ze złości... Skoro tak twierdzi to widocznie to jest prawda, bo długo zna 50 centa. Kotku naprawdę daruj już sobie tego obrażania Chrisa i wszystkich jego przyjaciół... Naprawdę niedługo dojdzie do tego, że Kotek pojedzie nawet Nicki Minaj, bo są przyjaciółmi....

 • avatar

  Oceniono 3 razy 3

  Jak jest gejem to niech nim bd. przecież nikt mu nie zabroni.!
  W ludziach jak było tu już wcześniej napisane jest za mało tolerancji i akceptowania cudzych decyzji. ;)

 • avatar

  Oceniono 3 razy 3

  to jest już ich sprawa czy przyznają sie czy nie. Jestem tolerancyjna. Myślę że trzeba pozwolić żyć w spokoju ludziom o innych poglądach.

 • avatar

  Oceniono 2 razy 2

  To przeszkadzałoby tylko nietolerancyjnym ludziom. Mi nie przeszkadza odmienna orientacja, ale to sprawa artysty, czy się do tego przyznaje.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX