Psychotest

 • mix 29-06-2014 18:00

  Są osoby, które wiecznie czują nieodpartą chęć przewodzenia i rządzenia. Czuję się wtedy na swoim miejscu, wprost jak ryba w wodzie. I waśnie te osoby, ze względu na zespół cech charakteru powinny takie miejsce w grupie zajmować. Sprawdź, czy należysz do urodzonych przywódców.

 • mix 29-06-2014 15:00

  To przywilej dziewczynek - bycie córeczka tatusia. Mieć przy sobie tatę, który nas rozpieszcza, daje poczucie bezpieczeństwa i kocha bezgranicznie i bezwarunkowo to często niedoceniane przez nas szczęście. Niektóre z nas jednak potrafią dostrzec to, że w sercu tatusia mają swoje specjalne miejsce. Wtedy niezależnie od wieku, na zawsze pozostają córeczkami tatusia. Tobie też się udało? Możesz o sobie powiedzieć "córeczka tatusia"?

 • mix 27-06-2014 16:30

  Wakacyjna miłość, czy jak kto woli zauroczenie, zakochanie to najlepsze przyprawa letniego wyjazdu. Zazwyczaj piękne okoliczności przyrody, słońce, szum morza czy piękne krajobrazy aż proszą się o to, by mieć z kim je podziwiać i chodzić na romantyczne spacery. Jednak na wakacyjne uczucie trzeba się otworzyć, być na nie gotowym. Sprawdź, czy masz na nie szansę tego lata.

 • mix 18-06-2014 14:05

  Do odważnych świat należy! Zatem ta nieco zapomniana cecha otwiera nam wiele drzwi. Przydaje się na co dzień w małych wyzwaniach szarych dni, ale też pomaga spełniać wielkie, życiowe marzenia. Jak wiele masz w sobie odwagi?

 • mix 16-06-2014 17:30

  Każdy z biegiem lat coraz sprawniej i szybciej potrafi oceniać ludzi. Czasem już po kilku zdaniach wiemy z kim mamy do czynienia.

 • mix 11-06-2014 18:30

  Z nieśmiałością da się żyć! Trzeba tylko znaleźć swój sposób na jej oswojenie i zaakceptować swoją naturę. Masz już swój przepis na zaprzyjaźnienie się ze swoją nieśmiałością?

 • mix 08-06-2014 18:00

  Podśpiewujesz razem z Pharrellem, kiedy tylko usłyszysz w radiu hit "Happy"? A jak naprawdę jest z tobą? Jesteś szczęśliwa? Rozwiąż nasz test i przekonaj się, czy na pewno jesteś "happy"?!

 • mix 07-06-2014 16:00

  Jesteś z nim, ale od czasu do czasu pojawia się myśl o zerwaniu? Jeśli taki temat zaświtał ci w głowie, warto zatrzymać się nad nim dłuższą chwilę. Oczywiście taka decyzja nie zapada przypadkiem i musi być oparta tylko i wyłącznie o twoje odczucia. Możesz jednak na spokojnie przyjrzeć się waszemu związkowi . Pomożemy ci dostrzec w nim punkty zapalne, które pomogą ci podjąć decyzję. Przetestuj swojego chłopaka i odpowiedz sobie szczerze na pytanie: co dalej?

 • mix 04-06-2014 18:30

  Dorosłość to odpowiedzialność. Czy jesteś na dobrej drodze do jej osiągnięcia? Starasz się zawsze brać odpowiedzialność za siebie i swoje czyny? A może czasem pod tym względem wolałabyś jak najdłużej cieszyć się beztroską?

 • mix 02-06-2014 16:30

  Marzy o tym prawie każda mała dziewczynka. Potem z biegiem lat mamy zupełnie inne marzenia, a życie wymaga od nas czegoś zgoła innego i nie wzorujemy się na subtelnych i delikatnych królewnach, czekających na księcia, który uratuje ich z opresji. Zauważyłaś jednak, że współczesne bajkowe księżniczki znane z sympatycznych filmów animowanych to już zupełnie inne istoty niż subtelna Śnieżka czy Kopciuszek? Współczesne księżniczki to naprawdę fajne, energiczne i inspirujące babki! Do której z nich jesteś podobna? Poznasz odpowiedź, kiedy odpowiesz na kilka pytań.